Pobieranie

Wersja:CoreEditor 2014 v3.2.42.265
Data aktualizacji:2014-04-15
System operacyjny:Windows XP/Vista/7/8
Wielkość pliku:34.9 MB
Pobieranie:
Pobierz program

Instalacja

Po pobraniu pliku SetupCoreEditor z niniejszej strony należy kliknąć na jego ikonie dwukrotnie lewy przycisk myszy. Uruchomi się okno instalatora. Należy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Wersje 32- i 64-bitowe

CoreEditor dostępny jest w dwóch wersjach: 32- i 64-bitowej. Instalator automatycznie rozponaje w jakiej wersji systemu Windows jest uruchomiony i na tej podstawie instaluje odpowiednią wersję CoreEditor-a.

Wersja testowa

Po zainstalowaniu aplikacji CoreEditor, działać on będzie w trybie testowym (tzw. TRIAL). W tym czasie można uruchomić program maksymalnie 100 razy i korzystać z niego nie dłużej niż przez 31 dni. Przez ten czas użytkownik ma możliwość sprawdzenia, czy program spełnia jego oczekiwania oraz czy działa poprawnie w jego środowisku Windows.

Szanowny Użytkowniku :-)
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) chcielibyśmy Cię poinformować,
w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z serwisu CoreEditor.
Zamykając ten komunikat, poprzez kliknięcie przycisku Akceptuję, wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, jak również na przyjmowanie na swoim urządzeniu tzw. plików cookies,
zarówno przez nas, tj. BinSoft Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Szczytnie, jak i przez naszych Zaufanych Partnerów - w celach marketingowych, włączając w to analizowanie i profilowanie.
Dokładne informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Zachęcamy, zapoznaj się znią!

Akceptuję Nie akceptuję